ACS713ELCTR-20A-T
Shenzhen Tengshengda ELECTRIC CO., LTD.
Contact Now
ACS713ELCTR-20A-T
ACS713ELCTR-20A-T
Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)